Rrëfehet gruaja: Burri im bigamist u martua me gruan e tretë, mua më tha se do të …

Një grua e re ka rrëfyer për “The Sun”, se burri i saj është martuar për herën e tretë. Ajo ka thënë se ndonëse ai i kishte premtuar martesë, pas divorcit me gruan e parë, ai është martuar me një femër të tretë nga Afrika, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

E dashur psikologe:

Partneri im më premtoi se do të martohej me mua kur u divorcua, por u martua me një vajzë tjetër.

Ai vizitoi Turqinë, vendin tim, për biznes. Unë isha 17-vjeçare dhe ai 40. Unë u transferova në Britaninë e Madhe me një vizë studentore pasi bëmë një martesë në Turqi.

Doli që ai tashmë kishte një grua në Britani, por ai tha se ata po divorcoheshin dhe ne kishim një djalë së bashku. Ai është2-vjeçar tani. Ai ka dy gra të tjera.

Ai ka dy gra të tjera.

Partneri im tha se do të martoheshim ligjërisht. Ai rregulloi dokumentet e tij të divorcit, por më pas ai u martua me një vajzë tjetër, për të cilën nuk dija asgjë, e cila kishte qenë “gruaja” e tij në Afrikë, në atdheun e familjes së tij.

Ajo nuk mund të marrë një vizë në Mbretërinë e Bashkuar. Mund të qëndroj për shkak të djalit tim, por nuk e dua më babanë e tij.

Ai më ka gënjyer, por djalit tonë do ta thyejë zemrën nëse e lë dhe kam frikë të filloj nga e para.

Përgjigjja e psikologes:

Ai të trajtoi ty – dhe gruan tjetër në jetën e tij – me turp.

Kam frikë se një baba si ky do t’i jepte djalit tuaj një shembull të tmerrshëm.

Fletëpalosje ime elektronike “Prind i vetmuar” do t’ju ndihmojë të ndërtoni një jetë të re për ju dhe djalin tuaj. Ju mund të merrni këshilla praktike nga Gingerbread./Botasot

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vendimet e Komisionit Disiplinor të FFK-së

Story i radhës

​Biden mbërrin në Bruksel

Të fundit nga