​Biden mbërrin në Bruksel

Presidenti i SHBA Joe Biden ka mbërritur në Bruksel, ku do të marrë pjesë në disa samite urgjente për luftën e Rusisë në Ukrainë.

Air Force One u ul në aeroportin e Brukselit në orën 21:03 me kohën lokale.

Ai u ul pas një fluturimi afërsisht shtatë orësh nga Uashingtoni.

Ditën e nesërme, presidenti Biden pritet të nisë bisedimet intensive me NATO-n, G7 dhe Bashkimin Evropian.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rrëfehet gruaja: Burri im bigamist u martua me gruan e tretë, mua më tha se do të …

Story i radhës

Levica, fituesja e vetme dhe më e madhe me 1 Njësi zgjedhore

Të fundit nga

Kundër Guardiolës

Transferimi i Joao Cancelo nga Manchester City te Bayern Munih ishte padyshim një nga lëvizjet më

AlbanianMacedonianEnglish