Për herë të parë, Unikkatil mban koncert në Zvicër

Viktor Paloka është reperi shqiptar që njihet me nofkën Unikkatil.

E reperi ka paralajmëruar një befasi për të gjithë fansat e tij që jetojnë në Zvicër.

Reperi do të mbaj koncert për të gjithë shqiptarët atje.

Performancën e tij të parë, Unikkatil ka vendosur që ta bëjë në një diskotekë.

Ky koncert do të zhvillohet me datën shtatë maj.

“Për herë të parë në Luasanne, me 7 maj. Nesër ka me ju kallxu edhe diçka tjetër”, ka shkruar Unikkatil në postim i tij në ‘Instargarm’.

Ndryshe, Unikkatil konsiderohet reperi më i mirë shqiptar i të gjitha kohërave.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Juventusi gati

Story i radhës

Pelosi: Amerika vlerëson udhëheqjen e Zelensky dhe admiron popullin e Ukrainës për guximin e tyre

Të fundit nga