Pas deklarimit për Mikelën, konkurrentja nga Kosova bën deklaratën e fortë për Erionin

Erion Kukaj u deklarua për Mikela Pupën të shtunën në Për’puthen Prime.

Mes trekëndëshit të krijuar Erion-Mikela-Rrushe konkurrenti zgjodhi Mikelën ku edhe shkëmbyen puthje pasionante gjatë deklarimit.

E këtë moment nuk e ka pritur fare mirë Rrushja e cila sot ka lëshuar një deklaratë të fortë për Erionin.

Derisa Astriti një nga konkurrentë thotë për Erionin se ai ka luajtur me Rrushen, ka qenë i fortë edhe replikimi nga ana e saj.

“Për të ndjerë, ka ndjerë, e di shumë mirë, por e di që do i bjerë pishmanit, por koha bën të vetën por ka vdekur për Rrushen” u shpreh konkurrentja nga Kosova.

Përndryshe, Erioni dhe Rrushja kanë pasur një histori të shkurtër dashuria para se të bëheshin pjesë e Për’puthen.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Liverpooli pëson humbje të rrallë në “Anfield” nga Interi, ja notat e lojtarëve

Story i radhës

Pushtimi i Ukrainës, ushtria ruse ka humbur 10% të aseteve ushtarake

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish