“O vampire po mbaje një gjë për vete”/ Kristi i kthehet keq Deas

Një ditë më parë në oborrin e shtëpisë më të njohur në Shqipëri kanë qenë duke biseduar Dea, Luizi dhe Kristi.

Teksa Dea po komentonte sjelljen e Luizit, ka qenë Kristi ai që i është kthyer duke i thënë vampirë.

Fjallët e tij fyese, Kristi i ka justifikuar duke thënë se mjaft është treguar çun i mirë.

Pjesë nga biseda:

Dea: Ti s’ke më amrë kundër meje sepse unë të kam përballuar në më të keqen tende

Kristi: O vampire, o vampirë po mbaj një gjë për prime mos i thuaj të gjitha

Luizi: Mos fillo me ofendime

Kristi: Jo more tani do filloj dhe unë e pash që ecin dhe tani do filloj dhe unë, pse çun i mirë unë i urtë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shpallja e Vjosës “Park Kombëtar”/ Mediat botërore jehonë lajmit: Pasuri kontinentale, shpëtoi nga kërcënimi

Story i radhës

Andin Hoti: Me ndihmën e miqve tanë, arritem ta imponojmë adresimin për të zhdukurit

Të fundit nga