Formacioni i Dukagjinit kundër Trepçës ’89

Trepça ’89 është nikoqir i Dukagjinit të Klinës në kuadër të xhiros së 26-të në Albi Mall Superligë.

Do të jetë një duel shumë interesant në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë me dy skuadrat që kanë nevojë të madhe për pikë.

Vendasit në këtë takim vijnë pas humbjes nga Ferizaj dhe nuk iu lejohen më gabime, derisa Dukagjini pas dy fitoreve radhazi.

89-shi kërkon tre pikët për t’i ikur pozitave të fundit, derisa klinasit duan mos të mposhten për të qëndruar të qetë në mesin e tabelës.

Dukagjini: Haxhihamza, Shala, Basriu, Dallku, Kameraj, Millaku, Zabergja, Khomutov, Zulfiu, John. Santos.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Puyol zgjedh lojtarin që e ka befasuar më shumë

Story i radhës

A pati marrëdhënie mes Kiarës dhe Luizit, ja çka ndodhi mbrëmë në orët e vona në suitë

Të fundit nga