Dumani “kyç gojën” para policisë, mjekët e shoqëruar: Nuk e njihnim

Pasditen e së mërkurës agjentët e policisë kanë shkuar në spitalin e “Traumës” për të marrë në pyetje Nuredin Dumanin, i cili ndodhet aty që prej ditës së djeshme, pasi u plagos në një shkëmbim zjarri në Papër të Elbasanit.

Dumani ka refuzuar t’i përgjigjet policisë.

Ndërkohë mbrëmjen e së mërkurës janë shoqëruar në polici dy mjekë dhe një infermier të cilët ndihmuan Dumanin e plagosur.

Para policisë mjekët dhe infermierët kanë deklaruar se e kanë ndihmuar të plagosurin por nuk e dinin se për kë bëhej fjalë.

Kujtojmë që arrestimi i Dumanit u bë në një apartament në Fier, ku ai ndodhej i plagosur. Bashkë me të u arrestua dhe Hekuran Hoxha.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Mbappe refuzon të jetë pjesë e ceremonisë së shortit të Kampionatit Botëror

Story i radhës

Ministrja Rizvanolli: Nuk kemi plan ta nacionalizojmë KEDS-in

Të fundit nga