Arifi monitoron nga afër shkollat në komunën e Likovës

Sot Kryetari i Komunës së Likovës, Erkan Arifi ka vizituar SHFK – Periferike “Rilindja” në fshatin Vaksincë.

Arifi ishte së bashku me drejtorin e shkollës dhe personelin arsimor. Në këtë vizitë u bisedua për procesin edukativo-arsimor e gjithashtu edhe për kushtet e tjera infrastrukturore në objektin shkollor.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Përdorimi i armëve bërthamore nga Rusia/ Perëndimi duhet të përgatitet për skenarin më të tmerrshëm

Story i radhës

Aksidentet e shpeshta në hyrje të Sarajit, prononcohet kryetari Blerim Bexheti

Të fundit nga