Almeda merr një vendim për aktrimin dhe nuk e ka fajin Tolgahani

Almeda Abazi ka hequr dorë nga aktrimi. Kështu është shprehur bukuroshja shqiptare që ka luajtur në disa seriale turke, mes tyre në “Sulejmani i madhërishëm”. Gjatë një interviste me gazetarët turq, Almeda deklaroi se pas martesës ka hequr dorë përfundimisht nga aktrimi. Në krah kishte Tolgën i cili iu drejtua gazetarëve duke i thënë të mos ia vënë fajin atij pasi nuk ka ndikuar aspak tek vendimi i Almedës.

Almeda: Kam hequr dorë nga aktrimi. Kam marrë pjesë në dy-tre projekte para se të martohesha. Pasi u martova, hoqa dorë plotësisht.

Tolga: Vendimi nuk ka të bëjë aspak me mua. Mos thoni që unë nuk dua.

Më tej çifti treguan se janë shumë të lumtur me familjen e tyre prej katër anëtarësh dhe se Efehani është bërë mistrec dhe i ka lodhur paksa.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

FSHF dhe Armando Duka humbin një tjetër gjyq, dënohen me gjobë për pengim të procesit!

Story i radhës

Kërkoheshin 30 shofere treni në Arabi, nuk do ta besoni sa aplikuan

Të fundit nga

Jep dorëheqje Rrahman!

Greva në arsim e zgjatur për pesë javë përfundoi pa asnjë rezultat për mësimdhënësit; nxënësit humbën

AlbanianMacedonianEnglish