Zjarrfikësit e Kamenicës ia shpëtojnë jetën një personit, Imeri: Moment krenarie

Zjarrfikësit e Kamenicës ia shpëtuan jetën një personit.

Kjo ndodhi mëngjesin e së dielës teksa personi në fjalë ishte duke punuar në rregullimin e kanalizimit.

Aty ndodhi një rrëshqitje e dheut duke ia zënë kështu ekstremitetet e poshtme.

Ai u dërgua për trajtim në Qendren Emergjente në Gjilan dhe është jashtë rrezikut për jetë.

E ky rast e bën zjarrfikësin Feim Imeri dhe kolegët e tij që intervenuan tejet krenarë.

Imeri tha se kanë pranuar shumë falënderime për punën e tyre.

“Ky rast na bën shumë krenarë Kemi pranuar shumë telefonata e shumë komente falënderuese. Kjo na bën tejet krenarë”, tha Imeri.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zbulojeni tani, ja cilin film të Krishtlindjeve duhet të shikoni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Story i radhës

Njohja e dokumenteve të Kosovës nga Serbia po e lehtëson kalimin e mërgimtarëve

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish