Zbulojeni tani, ja cilin film të Krishtlindjeve duhet të shikoni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Mënyra më e shpejtë, argëtuese dhe pa kosto për të hyrë në frymën e festave janë filmat. Me siguri ju keni listën tuaj të të preferuarave për sezonin dhe ndoshta disa prej tyre i keni parë tashmë. Ne kemi gjetur se cila ju përshtatet bazuar në shenjën tuaj të horoskopit.

Dashi – Kalendari i festave

Ndonjëherë është mirë të pranosh një ndihmë të vogël. Në film, Abby arrin të gjejë punën e saj të ëndrrave me aleatë të vlefshëm me ndihmën e miqve dhe familjes.

Demi – Krishtlindjet e bardha

Peizazhe mbresëlënëse të Vermontit dhe ekstravaganca e Krishtlindjeve? Tingëllon i përshtatshëm për një Dem. Këngët dhe koreografitë do t’ju bëjnë të ëndërroni Krishtlindjet tuaja të bardha.

Binjakët – Pushime në botën e egër

Kjo shenjë di një ose dy gjëra për ndryshimin. Pikërisht këtë zbulon edhe protagonistja e historisë, Kate Conrad, e cila ndërsa përgatitet për muajin e dytë të mjaltit, përfundon duke kaluar Krishtlindjet e vetme në një vendstrehim elefantësh. Në fund të fundit, kjo ishte ajo që ajo kishte nevojë në jetën e saj.

Gaforrja – Krishtlindjet e fundit

Ashtu si çdo Gaforre, Kate në film është e zhgënjyer nga Krishtlindjet dhe vendos barriera emocionale. Por kjo festë ka fuqinë për të shembur muret dhe për t’ju mbushur me gëzim.

Luani – Një Princi i Krishtlindjeve: Dasma Mbretërore

Kjo shenjë ka një lidhje me familjet mbretërore. Kështu që mund të ngjasoj me Amberin ndërsa ajo përgatitet për martesën e saj me princin e Aldovisë dhe protokolli sjell më shumë telashe sesa lumturi.

Virgjëresha – Festa

Përfaqësuesi i famshëm i shenjës Cameron Diaz luan Amandën që e ka të vështirë të qajë. Së bashku me Kate Winslet, Jude Law dhe Jack Black, ata e bëjnë këtë film një nga më të mirët për festa dhe një zgjedhje të parë për çdo Krishtlindje që tani e tutje.

Peshorja – Krishtlindje argëtuese

Candance nuk dëshiron asgjë më shumë se të lërë përshtypje tek nëna e saj dhe të ringjallë trashëgiminë e Livingstone, e cila është padyshim diçka që një Peshore dëshiron të bëjë. A do të arrijë Candance të provojë se ajo është e ardhmja e familjes dhe të sjellë gëzim në një familje të denjë në të njëjtën kohë?

Akrepi – Si Grinch vodhi Krishtlindjet

Përfaqësuesit e kësaj shenje zakonisht konsiderohen të pasionuar dhe llogaritës. A nuk ju kujton kjo pak Grinch-in? Megjithatë, ashtu siç u përpoq të vidhte Krishtlindjet, Akrepat ndërtojnë marrëdhënie të thella me ata që i rrethojnë.

Shigjetari – Belle e Krishtlindjeve

Ata vlerësojnë inteligjencën dhe po ashtu edhe Belle, e cila merr përsipër menaxhimin e një pallati të vjetër që është në shitje. A do të jetë në gjendje të shkojë mirë me pronarin e tij?

Bricjapi – Holidaze

Përfaqësuesve të kësaj shenje u pëlqen të punojnë shumë për të arritur qëllimet e tyre, por jeta ka më shumë se kaq. Melody është një biznesmene që do ta zbulojë këtë kur të pësojë një aksident dhe do të shohë se si do të ishte jeta e saj nëse do të qëndronte aty ku ka lindur.

Ujori – Një këngë Krishtlindjeje

Në fillim ky film mund të duket i çuditshëm për sa i përket shpirtit humanitar të zodiakut. Por duke parë Scrooge, ai do të zbulojë se të ndihmosh të tjerët është e vetmja mënyrë për të hyrë në frymën e Krishtlindjes.

Peshqit – Dhurata e shtrigës së mirë

Cassie Nightingale gjithmonë duket se e di se çfarë po ndodh me njerëzit në qytetin e saj. Ajo dhe i fejuari i saj planifikojnë të martohen në ditën e Krishtlindjeve, por a do ia dalin dot kur ndodh një problem pas tjetrit?

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nëna e Lionel Messit tregon pse i vuri djalit të saj këtë emër

Story i radhës

Zjarrfikësit e Kamenicës ia shpëtojnë jetën një personit, Imeri: Moment krenarie

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish