Xhensila Myrtezaj sot feston ditëlindjen, ky është urimi i Besit dhe vajzës së tyre

Për këngëtaren shqiptare Xhensia Murtezaj sot është një ditë e veçantë.

Këngëtarja sot feston ditëlindjen e saj të 29-të.

Urime të shumta mori artistja nga miqtë, fansat dhe kolegët me rastin e ditëlindjes.

Partneri i saj, aktori Bes Kallaku përmes një “InstaStory” i bëri një urim të veçantë këngëtares.

“Me këtë foto i urojmë mami Xhensila Myrtezaj edhe 100 pranvera me diell dhe këngë të bukura”, kishte shkruar aktori i humorit.

Image

Postimi i Bes Kallakut

Kujtojmë se këngëtarja mbetet aktive edhe me projekte muzikore dhe kënga e fundit është “Mëkati jem”, në bashkëpunim me Majk dhe Getoar Selimin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Berlusconi ka dy fjalë për mikun e vjetër, Putinin

Story i radhës

Ish-lojtari i Egjiptit: Salah është lojtari më i mirë në historinë e ‘Faraonëve’

Të fundit nga