Vdes burri i gjetur në deponinë e Negotinës

Në afërsi të fshatit Dubrovë të Negotinës, tek deponia e qytetit Negotinë, mbrëmë rreth orës 22, nëpunësit e policisë nga Komisarit i policisë për mbikëqyrje kufitare Mihajllovo, kanë gjetur një trup të një burri të vdekur, të moshës nga 25 deri në 35 vjeçare, informoi sot SPB Veles.

Një mjek i Ndihmës urgjente mjekësore ka konstatuar vdekje pa gjurmë të dhunës, ndërsa me urdhër të një prokurori publik, trupi është dërguar në autopsi. Është krye ekspertizë në vendngjarje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

MPJ e Bullgarisë i dërgon notë proteste Maqedonisë së Veriut

Story i radhës

Kasami dhe Taravari: Drejtorët e VMRO-së më të mirë se kuadrot shqiptar!

Të fundit nga