Uniku Blerando këtë herë sjell “Tempelena”, paralajmëron mino albumin

Këngët e para të tij si ajo “Shadi” dhe ” Magjike” u priten mjaft mirë dhe thyen çdo parashikim.

Ndërsa ka pak ditë që artisti mjaft unik në stilin dhe muzikën që ai bën, Blerando ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor me titull “Tempelena”.

Kënga e artistit 23 vjeçar i cili ka lindur dhe jeton në Gjermani por origjina e tij është nga Rugova, ka nisur të pritet mjaft mirë, madje emri i tij lakohet edhe në mediat e huaja.

Mësojmë se ky projekt është i pari nga mini albumi i tij që pritet të dalë së shpejti me 6 këngë.

Për më shumë klikoni dhe dëgjoni këngën më të re të Blerando në linkun më poshtë.BS

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

U fol për Ligjin për Sponsorizim në sport

Story i radhës

Sekretari i Shtetit Blinken në Australi për bisedime sigurie

Të fundit nga