Tragjike, vdes një person nga Podujeva derisa po priste dru

Një person nga Podujeva ka humbur jetën, pasi mori lëndime të rënda derisa po priste dru në një mal, raportojnë mediat lokale.

Media ka mësuar se viktima është dërguar pa shenja jete në Emergjencën e Podujevës.

Portali ka kontaktuar me zyrtarë policorë.

Por të njëjtit nuk kanë dhënë detaje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Uplift Western Balkans organizon takim informues rreth mundësive dhe risive të programit të katërt të akselerimit

Story i radhës

Pendarovski: Historianët tanë në Komisionin për Çështjet Historike me Bullgarinë, mbrojnë interesat e Maqedonisë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish