Tragjedia me dy viktima/ Familja Hoxha hap dyert e mortit

Në fshatin Stan Karbunarë të Lushnjës familja Familja Hoxha ka hapur dyert e mortit.

Do i jepet lamtumira Roland, 51 vjeç dhe Elidon Hoxhës, 23 vjeç, babë e bir që humbën jetën dje nga shpërthimi.

Fqinjtë e viktimave thonë se Ronald hoxha kishte vinçin e tij, punonte prej vitesh.

“Ronald Hoxha kishte vinçin e tij, punonte prej vitesh.

E njohim për njeri punëtor dhe burrë të mirë. I biri, Elidioni e ndihmonte.”

Story i mëparshëm

Detaje të reja për aksidentin me fatalitet në Kërçovë

Story i radhës

Ademi: Vazhdojmë me mbështetjen e të gjitha Universiteteve në vend!

Të fundit nga