Tentativa e tretë për përdhunim, arrestohet ylli i Premier League

Një lajm i bujshëm është përhapur së fundmi në Angli, me arrestimin e një futbollisti të Premier Ligës për përdhunim.

Siç bën me dije “The Sun”, futbollisti, emri i të cilit nuk është bërë me dije ende, është marrë në pyetje nga policia britanike, pasi akuzohet se ka përdhunuar një grua.

Kjo është akuza e tretë për të njëjtën arsye që i bëhet futbollistit, i cili siç thekson “The Sun” ka marrë pjesë dhe në Botërorin e Katarit.

Ai është arrestuar dhe dy herë të tjera nga Prilli në Qershor të vitit 2021, por që policia e la të lirë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Përsëri tensione për hapjen e Bulevardit “Bllagoja Toska”- asiston policia

Story i radhës

“Aleanca e Agjencive të Lajmeve në Ballkan dhe Evropën Juglindore, ka afruar Ballkanin me njëri-tjetrin”

Të fundit nga