Përsëri tensione për hapjen e Bulevardit “Bllagoja Toska”- asiston policia

Sërish janë shfaqur probleme ose më saktë tensione në hapjen e Bulevardit ” Bllagoja Toska” në Tetovë informon Tetovasot.
Kësaj rradhe është një fqinjë tjetër ai që ka bërë ankesë dhe jo ai paraprak .

Bëhet fjalë për një parcelë tjetër në të cilën është devijuar projekti dhe është hyrë brenda pronës private.

Në ndërkohë që sot punëtorët në këtë bulevard kanë punuar mbështetje të policisë pasi komuna ka kërkuar mbrojtje nga Sektori për Punë të brendshme për të mbrojtur punëtorët.Tetovasot

Story i mëparshëm

​Dybala gati ta padisë Juventusin, i kërkon 50 milionë euro

Story i radhës

Tentativa e tretë për përdhunim, arrestohet ylli i Premier League

Të fundit nga