Shpërthim i fuqishëm në një shtëpi, plagosen rëndë dy persona

Një çift i moshuar është plagosur pas një shpërthimi të fuqishëm në banesën e tyre.

Ngjarja ndodhi në Orte të Italisë.

Zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë nxjerrë nga rrënojat e shtëpisë një 83-vjeçar dhe një grua 71-vjeçare, të cilët janë dërguar në spitalin Belcolle, shkruan Tgcom.

Fatmirësisht zjarri në vilë u lokalizua në kohë, ndërkohë që ende nuk dihen motivet që çuan në shpërthimin e fuqishëm.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sondazhi: Ja sa për qind e britanikëve e duan Dua Lipën në shtrat për Ditën e Shën Valentinit

Story i radhës

A po fillon lufta? Kështu e ka rrethuar Rusia, Ukrainën në të gjitha anët

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish