Sondazhi: Ja sa për qind e britanikëve e duan Dua Lipën në shtrat për Ditën e Shën Valentinit

Bukuroshjanga Kosova Dua Lipa, është gruaja që shumica e meshkujve do të donin të kishin mes çarçafëve në ditën e Shën Valentinit.

Një sondazh i bërë nga The Sun, e nxjerri 26 vjeçaren si fantazi të dhomës së gjumit për 35 përqind e djemve në Britani.

Këngëtarja e One Kiss nuk ka hezituar të shfaqë linjat e saj trupore sa herë që i është dhënë mundësia.

Prezantuesja Kelly Brook, është e dëshiruar nga 25 përqind dhe Maura Higgins e Love Island e dëshiruar nga 15 përqind e të anketuarve.

Sa i përket meshkujve, Idris Elba ishte ëndrra për shumicën e femrave të anketuara.

49 vjeçari mori 28 për qind të votave të femrave, futbollisti David Beckham mori 25 përqind dhe boksieri Anthony Joshua 15 për qind.

U zbulua se gjysma e të anketuarve ëndërrojnë seks me një të huaj dhe 70 përqind do të konsideronin një marrëdhënie të hapur.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Eriksen: “Çfarë jave! Faleminderit, që më bëtë të ndihem si në shtëpi”

Story i radhës

Shpërthim i fuqishëm në një shtëpi, plagosen rëndë dy persona

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish