Ruhuni nga këto shenja! Ja kush prej tyre ka më shumë gjasa të tradhtojë

1. Peshorja
Peshoret janë shenja që tradhton më shumë, bazuar në karakterin e tyre ekstrovert dhe flirtues. Kur ata janë rregullisht në një lidhje, duhet të jenë të kujdesshëm për të kërkuar vëmendjen jashtë kufijve të rënë dakord të marrëdhënies së tyre.

2. Binjakët
Nuk është surprizuese: Binjakët mund të jenë me dy fytyra, të papjekur, të pamëshirshëm dhe sipërfaqësorë, cilësi që e bëjnë atë mos ta ketë problem as tradhtinë.

3. Bricjapi
Kjo renditje shpjegohet me karakterstikën e Bricjapit për të qenë pak i djallëzuar, e një rebel që nis telashe.

4. Dashi
Si një shenjë konkurruese dhe dinamike dashu ka shumë mundësi të largohet nga lidhja për një tundim të momentit. Dashi është shumë impulsiv dhe ka një tendencë që të veprojë pa menduar.

5. Luani
Luani i dashuron dramat dhe 36% e tyre ka pranuar se ka tradhtuar.
Ato duan të jenë në qendër të vëmendjes dhe nëse nuk po marrin mjaftueshëm nga partneri, mund të gjejnë dikë tjetër për t’i adhuruar.

6. Shigjetari
Shigjetari është një shenjë shumë ekstroverte dhe ka shumë mundësi të lënë një lidhje, nëse gjejnë dikë më të mirë. 23 përqind e tyre pranon se ka tradhtuar.Shigjetari tradhton sepse është një shenjë që kërkon aventurë dhe ka frikë nga përkushtimi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nga do të dalë koronavirusi i ri, që do të shkaktojë pandeminë e radhës?

Story i radhës

Lila ka reaguar për zhvillimet e fundit që kanë prekur botën e sportit

Të fundit nga