Rovena Stefa: Më gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Rovena Stefa është njëra nga artistet më të dashura shqiptare që ka fituar zemrat e publikut që në fillimet e karrierës

E njëjta së fundmi ka qenë e ftuar në “Libero” ku mes tjerash ka folur edhe për lidhjen që ka me Kosovën.

“Kam gjetur një dashuri aq të madhe te populli im në Kosovë, jam ndjerë vërtetë në shtëpinë time këtu”, u shpreh ajo.

“Ma gjeni një burrë këtu dhe nuk iki fare pastaj”, ka thënë më tej duke qeshur artistja e mirënjohur.

Autorja e hitit “Burrë të martuar dashurova” po vazhdon të jetë mjaft aktive në muzikë e projekte të reja.

Stefa po ashtu është e pranishme edhe nëpër mbrëmje të ndryshme përreth trojeve shqiptare.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Juventusi e mbylli pa asnjë trofe pas 10 vitesh

Story i radhës

Një i vdekur dhe 43 të lënduar nga tornadoja në Gjermani

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish