Juventusi e mbylli pa asnjë trofe pas 10 vitesh

Këtë sezon Juventusi do të mjaftohet vetëm me kualifikimin në Champions League dhe për herë të parë pas 10 vitesh nuk ka fituar asnjë trofe.

Lojtarët e Juventusit e përdornin kohën e lirë për të luajtur PES, ose eFootball, siç quhet tani.

Ata luajtën dy kundër dy dhe Alvaro Morata kishte një koment gazmor.

“Ne kemi statistika të jashtëzakonshme, nuk kemi marrë një goditje në portë. Trajneri do të ishte krenar për ne,” i tha Morata-Chiellinit, i cili ishte në ekipin kundërshtar.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kapet me armë, arrestohet 20 vjeçari nga Shkupi

Story i radhës

Rovena Stefa: Më gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu

Të fundit nga