Ronela Hajati për herë të parë u përgjigjet kritikave për performancën e saj në “Eurovision”

Ronela Hajati po vazhdon të komentohet shumë për performancën e saj në “Eurovision 2022”.

Jo vetëm fansat po edhe personazhet e njohura për publikun, nuk i kanë kursyer kritikat për përfaqësusesen e Shqipërisë.

Ronela ka vendosur t’iu përgjigjet të gjitha këtyre kritikave dhe komente negative që po qarkullojnë në rrjete sociale.

Ajo ka vendosur që kundërpërgjigjen ta jep përmes një ‘Instastory’.

Image

Postimi i Ronela Hajatit

“Ore Shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timen keni qej? Sa të mirë që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt! #shqipëriaderinëvdekje #askushnuktëdosashqipet”– shkruan këngëtarja.

Kujtojmë se Ronela nuk arriti ta dërgojë Shqipërinë në finalen e “Eurovision Song Contest 2022”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Fatet e Vllaznisë dhe Kukësit

Story i radhës

Rexhepi: Politikat qeveritare krijojnë zgjidhje ligjore për lehtësim të procedurave edhe në gjeodezi

Të fundit nga

Duka uron Flamurtarin

Flamurtari i Vlorës feston sot 100-vjetorin e krijimit të klubit. Të shumta kanë qenë urimet për