“Respekte nga toka deri në qiell”, qytetari uron kreun e BDI-së, Ali Ahmeti (VIDEO)

“Respekte nga toka deri në qiell. Zoti të rujtë”, ky është urimi që morri sot kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në Çarshinë e vjetër pas përfundimit të ekspozitës dhe promovimit të rrugës me emrin e “Ukshin Hotit” në Çair.

“Tu praroftë dora i nderuar, respekte nga toka deri në qiell për ty I nderuar”, i tha qytetari Ahmetit, duke ia shtrënguar dorën.

Urimin Ahmeti e morri pasi shkruajti kujtimin e tij në librin përkujtimorë në vigjilje të ngjarjes për veprimtarin e çështjes kombëtare, Ukshin Hoti.
https://m.facebook.com/watch/?v=545023633644271&_rdr

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Respekte nga toka deri në qiell”, qytetari uron kreun e BDI-së, Ali Ahmeti

Story i radhës

Dy dëshirat që vajzat i duan në shtrat, por kanë ‘turp’ t’i thonë

Të fundit nga