Uncategorized

Taravari fyen rëndë Ali Ahmetin (VIDEO

Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët dhe njëherësh kandidat për kryetar i Gostivarit nga radhët e VMRO-së, Aleancës dhe Alternativës, Arben Taravari sot gjatë një konference për shtyp ka fyer rëndë kryetarin e Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti duke thënë se ai ka probleme shëndetësore dhe që së shpejti do të duhet të

Mickoski: Vazhdon mbështetja për ASH-AAA

Marrëveshja mes VMRO-DPMNE-së dhe ASH-AAA-së është parimore dhe nuk do të vendoset në pikëpyetje. Kështu ka deklaruar nga Manastiri, Lideri i VMRO-së Hristijan Mickovski. Ai tha se do të mbështesin të gjithë kandidatët e opozitës shqiptare që garojnë në raundin e dytë, ndërsa pret mbështetje nga ASH-AAA dhe kandidati i pavarur për Kërçovën. Kështu është

Paga mesatare në gusht 28.642 denarë

Publikuar 14:21 22 Tetor, 2021 Neto paga mesatare e paguar në muajin gusht të këtij viti ishte 28.642 denarë dhe është për 4 për qind më e lartë nga muaji i njëjtë i vitit të kaluar, kumtoi Enti shtetëror për statistikë. Rritja ka të bëjë, para së gjithash, në neto pagën mesatare më të lartët

Paga mesatare në gusht 28.642 denarë

Publikuar 14:21 22 Tetor, 2021 Neto paga mesatare e paguar në muajin gusht të këtij viti ishte 28.642 denarë dhe është për 4 për qind më e lartë nga muaji i njëjtë i vitit të kaluar, kumtoi Enti shtetëror për statistikë. Rritja ka të bëjë, para së gjithash, në neto pagën mesatare më të lartët

Paga mesatare në gusht 28.642 denarë

Publikuar 14:21 22 Tetor, 2021 Neto paga mesatare e paguar në muajin gusht të këtij viti ishte 28.642 denarë dhe është për 4 për qind më e lartë nga muaji i njëjtë i vitit të kaluar, kumtoi Enti shtetëror për statistikë. Rritja ka të bëjë, para së gjithash, në neto pagën mesatare më të lartët

Arbër Ademi: Këto zgjedhje shuplakë për ASH-në

Arbër Ademi nga BDI në ClickPlus teksa foli për rezultatin e zgjedhjeve të 17 tetorit, shprehu se një gjë dihet, se këto zgjedhje ishin shuplakë për partinë opozitare Aleanca për Shqiptarët.Advertisements“Pikë së pari qytetari dha një shuplakë të fuqishme për Aleancën për Shqiptarët”, tha Ademi teksa replikoi ndaj Elmi Azirit të ASH-së pasi njoftoi se

Sela: Sot e ENJTE, shqiptarët e Maqedonisë falin namazin e XHUMASË! (VIDEO)

Deklarata e Ziadin Sela ku ai thotë se shqiptarët e Maqedonisë namazin e Xhumasë e falin ditëve të Enjte, në rrjetet sociale vazhdon të irritoj besimtarët mysliman, shkruan tokasot.com Kjo tallje e Selës me fenë Islame ka shkaktuar “cunami” pothuajse në të gjitha rrjetet sociale. Shqiptarët ia kanë marrë për të madhe këtë deklaratë Selës, madje

1 2 3 24
AlbanianEnglishMacedonian