“Pse më parakalove”/ Plas sherri mes disa personave në Kombinat, dy të rinj përfundojnë të masakruar te Trauma, në kërkim agresorët

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur në Kombinat, ku gjithçka duket se ka nisur nga një parakalim.

Të rinjtë janë konfliktuar në rrugë, por me ndërhyrjen e policisë konflikti është shuar.

Pranë spitalit të Traumës ku po dërgohej një prej të lënduarve, janë ndjekur nga agresorët dhe janë dhunuar barbarisht.

Burime për BalkanWeb njoftojnë se personat e dhunuar janë identifikuar si shtetasit Alvaro Doci dhe Gjergji Shaga.

Story i mëparshëm

“E Majta” në zgjedhjet parlamentare do të garojë me sloganin “Të pakorruptuarit në Kuvend”

Story i radhës

Emri i saj do të thotë “biznes” – Rita Ora shihet e lumtur në Sydney pasi ka lansuar në treg markën e saj të re të flokëve

Të fundit nga