“E Majta” në zgjedhjet parlamentare do të garojë me sloganin “Të pakorruptuarit në Kuvend”

Partia politike “E Majta” në zgjedhjet parlamentare do të garojë me sloganin “Të pakorruptuarit në Kuvend”.

E Majta e nis fushatën parlamentare nga Velesi ku fjalime do të mbajnë kryetari i partisë dhe bartës i listës në Njësinë Zgjedhore 1, Dimitar Apasiev dhe bartësi i Njësisë Zgjedhore numër 3, Borisllav Kërmov.

Burimi: alsat.mk

Story i mëparshëm

Shtetasi i Maqedonisë së Veriut dënohet me burgim të përjetshëm për vrasjen e një gruaje

Story i radhës

“Pse më parakalove”/ Plas sherri mes disa personave në Kombinat, dy të rinj përfundojnë të masakruar te Trauma, në kërkim agresorët

Të fundit nga