Pija më e shijshme për ftohjet dhe forcimin e mushkërive me karamele të zeza

Kjo pije është më e mirë dhe më e shijshme se shurupi i frutave

Hidhni një lugë e gjysmë çaji sheqer në xhezve dhe aktivizoni shporetin në masën më të lartë, pastroni 5 karamelet e zeza dhe shtoni ato. Më pas hidhni një gotë të plotë qumësht dhe prisni që të vlojë.

E trazoni vetëm dy herë para se të vlojë dhe mos u shqetësoni, sepse me siguri nuk do të ngjitet në fund të xhezves, transmeton Telegrafi.

Nëse nuk i keni këto karamele, mund t’i zëvendësoni edhe me karamele bronkiale, por efekti është shumë më i mirë me bonbone të zeza.

Pije shumë e shëndetshme për mushkëritë dhe, përveç kësaj, është tepër e shijshme dhe e ëmbël.

E pini sa është e ngrohtë, sepse është e vetmja mënyrë tepër efektive.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bombardimet ruse shkatërrojnë stadiumin e futbollit në Ukrainë, FC Desna dënon sulmet

Story i radhës

Turqia dhe Greqia përfshihen nga moti i keq, kaos në trafik

Të fundit nga