Përplasen dy makina në Tiranë/ Aksidentohet këmbësorja që po kalonte rrugën

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë ku një grua ka mbetur e plagosur.

Policia bën me dije se në rrugën “Thoma Koxhaj”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin A. I., me automjetin me drejtuese shtetasen A. S.

Për pasojë është dëmtuar shtetasja L. H., 60 vjeçe, që po kalonte rrugën në këmbë, në momentin e përplasjes së automjeteve, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Paralajmërimet për krizë ushqimore, Scholz: Përgjegjësia për këtë i takon vetëm Rusisë

Story i radhës

SASHK-MPPS: Sot pritet vendimi përfundimtar për pagat e punëtorëve në institucionet parashkollore

Të fundit nga