Përfshihet nga zjarri një banesë, vdes i moshuari

Shqipëria3 shkurt 2022

Historia tronditëse, pas 16 vitesh martesë shqiptari vret gruan shtatzënë

Shqipëri, oficerë të policisë gjyqësore janë njoftuar se në qytetin e Orikumit, në një shtëpi të braktisur, gjendet një grua e vdekur.
Policia kontaktin e parë e ka patur me shtetasin Shpëtim Çeliku, bashkëshorti i…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Josa përgatit formacionin pa titullarin

Story i radhës

Rashkovski: Me Spasovskin kemi biseduar për softuerin dhe ia prezantova videon

Të fundit nga