Për besë i nderuar Ali Ahmeti nuk është ashtu si thoni ju

Për besë i nderuar, Ali Ahmeti, nuk është ashtu si thoni ju se: “Kosova është problemi i rajonit, i Shqipërisë, i Maqedonisë edhe i Malit të Zi, edhe i Serbisë”?

Pse nuk e thoni të vërtetën se performanca politike, intelektuale e principiele e presidentes së Kosovë, Vjosa Osmanit dhe kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit, është problem i inferioritetit politikë e intelektual të udhëheqësve të korruptuar të rajonit: Serbi, Shqipëri, RMV, Mali të Zi.

E vërteta është se politikisht e mençurisht në majë të gishtit të këmbës nuk mund t’i vini, Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit.

Ju rajonistë të Ballkanit të Hapur serb që jeni kundër BE-së.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Edhe gishtat e këmbës fshehin tipare të personalitetit, zbuloni çfarë tregojnë për ju

Story i radhës

144 vjetori i Lidhjes së Prizrenit, Ahmeti: Mbetet vepër e gjallë frymëzuese për mbrojtjen e identitetit kombëtar

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish