Parashikimi i motit/ Vranësira dhe reshje shiu, ulen temperaturat

Këtë të martë moti ka marrë një kthesë tjetër. edhe pse jemi në pranverë.

Priten vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjithashtu pritet një rënie e ndjeshme e temperaturave në vlerat e mesditës.

Megjithatë temperaturat  do të rriten përsëri në ditët në vijim.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Arsyet e vërteta pse partneri juaj mund t’ju ketë tradhtuar

Story i radhës

​Sot hidhet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Kosovës

Të fundit nga