Pamje/ Përleshje e madhe fizike mes futbollistëve në Portugali, nuk mungon Pepe

Një përleshje e madhe fizike ka ndodhur në derbin portugez mes Portos dhe Sporting Lisbon.

Rezultati përfundimtar ishte 2:2, por ajo kaloi në rend të dytë.

Kjo pasi ndodhi një përleshje në fund të ndeshjes mes dy ekipeve, e që përfundoi me katër kartonë të kuq, nga dy në secilin ekip, për lojtarët që nuk ishin në lojë, por u inkuadruan për t’u përleshur.

Në mesin e personave të përfshirë në përleshje dhe që u ndëshku me karton të kuq ishte edhe Pepe, i cili nuk ishte në lojë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Inter-Napoli, shiten të gjitha biletat për ndeshjen e nesërme

Story i radhës

DJ Dagz hynë në shtëpi, shkëmben përqafime dhe puthje të ëmbla me Einxhel

Të fundit nga