DJ Dagz hynë në shtëpi, shkëmben përqafime dhe puthje të ëmbla me Einxhel

Mediale Vip11 shkurt 2022

Plas gallata me miqtë e ftuar në BBV/Donaldi tregon se si u tremb nga Sabiani, Beniada ankohet për ‘zarzavatet’ e dy banorëve

Agrona Llakaj, Xhemi Shehu, Ermal Mamaqi, Ed Manushi, Flori Gjini, Salsano Rrapi ishin disa nga të njohurit që darkuan mbrëmjen e kaluar me 6 banorët Donaldin, Ilirin, Beniadën, Monikën, Einxhel dhe Arjola duke krijuar biseda shumë argëtuese dhe të…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pamje/ Përleshje e madhe fizike mes futbollistëve në Portugali, nuk mungon Pepe

Story i radhës

Kanada, gjykatësi urdhëron ndërprerjen e bllokadës në kufirin me SHBA-të

Të fundit nga