PAMJE: Aksident me fatalitet në Shkup

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur para pak çastesh afër urës “Goce Dellçev”, shkruan Alsat.

Sipas informacioneve të para, një makinë ka goditur një kombësor, duke e lënë të vdekur.

Policia tashmë është në vendin e ngjarjes, derisa trupi i pajetë i viktimës ndodhet ende në rrugë./ Alsat.mk

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

LSDM: Raporti i “TI” tregoi angazhimin tonë në luftën kundër krimit dhe korrupsionit

Story i radhës

Mësohet sa do të mungojë Haaland

Të fundit nga