Monika vazhdon ngacmimet me Ilirin: Kur më do, pse më ulëret?

Në “Big Brother VIP” kanë ‘plasur’ dënimet. Secili banorë ka zgjedhur dënime për të tjerë dhe kësaj here ishte Iliri, i cili duket se vazhdon me ngacmimet me Monikën.

Iliri është banori i radhës që ka shtypur gongun dhe ka zgjedhur Monikën që t’i bëjë komplimente. Ngacmimet e tij me Monikën vijojnë që kur u kris miqësia e tyre sepse Monika zgjodhi Beatrix gjatë një zinxhiri shpëtimi, pavarësisht se Monika tha se e bëri pasi Trixa i ka ndenjur afër.

Teksa i komunikonte dënimin, Monika i thoshte se ia ka bërë komplimentet më parë por nuk e ka besuar, ndërsa tani do gënjeshtra.

Monika: Ke vrapuar, ke shqyer këmbë e duar vetëm për të më dhënë dënime mua. Po sa shumë më do o burrë i dheut. Kur më do, pse më ulëret në prime?

Iliri: Dua një kompliment sepse ka muaj që nuk dëgjoj komplimente për mua dhe i dëgjoj për të tjerët.

Monika: I ke dëgjuar dhe për veten tënde.

Iliri: Kjo do zgjasi deri në Prime se është 24 orë.

Monika: Jo,jo nuk zgjat aq.

Iliri: Mendo disa komplimente njërin më i bukur se tjetri

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Qeveria më e keqe e historisë së Greqisë”/ Tsipras paraqet mocion mosbesimi ndaj Mitsotakis

Story i radhës

Ekuadori – Brazili, dy gola, dy kartona të kuq e dy kartona të kuq të anuluar  

Të fundit nga