Moderatori i njohur bën parashikimin për finalen e BBV, jep emrin surprizë: Ja cilët do jenë finalistët

Moderatori i njohur nga Kosova, Labinot Gashi i ftuar në emisionin “Why? Not”, teksa flet për figurat publike nga showbizi-i shqiptar dhe ai komenton edhe reality show “Big Brother Albania Vip”.

Labinoti thotë se dëshiron të shohë në finale Monikën, Donaldin, Arjolën dhe Ilirin.

Labinot Gashi: Nuk po them kush është i preferuari im.

Uroj edhe besoj që edhe Monika të jetë pjesë e finales. Arjola, Monika, Iliri, Donaldi i shoh në finale.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Itali/ Vajza 2 -vjeçare humb jetën nga koronavirusi, u shtrua në spitalin e Romës por nuk ia doli dot

Story i radhës

Do vetëm Barcelonën

Të fundit nga