Meçe: Besimi i demokratëve te Berisha ka rënë, nuk ka të ardhme, pasi është thyer me SHBA-të

Inxhinieri Arben Meçe u shpreh se besimi i demokratëve te Berisha ka rënë dhe se 6 Marsi për PD-në nuk është fitore.

Ai shtoi se PD është në disavantazh se ka përballë Ramën, por edhe dy kundërshtarë të tjerë të fuqishëm që janë Berisha dhe Meta.

Meçe: Besimi i demokratëve te Berisha ka rënë. 6 Marsi për PD-në nuk është fitore. Nuk janë përgatitur, janë në disavantazh se kanë përballë Ramën, por kanë edhe dy kundërshtarë të tjerë të fuqishëm Berishën dhe Metën. Unë nuk e pranoj skemën e Bermudës sepse Rama nuk bashkëpunon me ra. Meta dhe Berisha janë bashkë. 6 marsi për këta është konsolidim.

Berisha nuk ka më të ardhme. Unë diskutoj sot që Berisha ka të ardhme së bashku me partinë e tij. Aleanca në kemi më SHBA-në. Le të futet në tavolinë dhe të mbështetet kur ka të drejtë. Pora tani që marrëdhënie me SHBA-në janë të thyera, nuk ka paqe.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dortmund e ka gjetur zëvendësuesin e Haalandit

Story i radhës

​Sekuestrohen aparate për prodhimin e kriptovalutave në Lipjan

Të fundit nga