Dortmund e ka gjetur zëvendësuesin e Haalandit

Borussia Dortmund ka filluar të mendojë për zëvendësimin e Erling Haaland 

Borussia Dortmund ka filluar negociatat për të arritur një marrëveshje për Karim Adeyemi. 

Sky raporton që drejtori Michael Zorc dhe Sebastian Kehl kanë filluar negociatat dhe ata janë kthyer nga Salzburgu të hënën. 

Mësohet se ata kanë pasur bisedime konkrete me skuadrën austriake, të cilët kanë kërkuar 40 milionë për Adeyemin.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Vjen reagimi i parë i Alvisës, pas ndarjes nga Bashkimi

Story i radhës

Meçe: Besimi i demokratëve te Berisha ka rënë, nuk ka të ardhme, pasi është thyer me SHBA-të

Të fundit nga