Me bikini në mes të shkretëtirës dhe hipur mbi kalë/ Oriola Marashi “ndez rrjetin”

Oriola Marashi është një nga modelet më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë territorit të vendit.

Ajo poston shpesh foto dhe video nga përditshmëria e saj por edhe aktivitetet ku  merr pjesë.

Ndërsa linjat e saj perfekte kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave.

Image

Oriola Marashi

Në një set të fundit që ka zhvilluar me fotografin Juxhin Kurti, Marashi ka “ndezur rrjetin”.

Image

Oriola Marashi

Me bikini, hipur në një kal në mes të shkretëtirës, Oriola është shfaqur mjaft tërheqëse.

Image

Oriola Marashi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Istogu feston Kupën e Kosovës, falënderon tifozerinë ‘Ujqit’

Story i radhës

DW/Gjermania: CDU fiton zgjedhjet për parlamentin e landit në NRW

Të fundit nga