Më 13 shkurt zhvillohet turneu tradicional ndërkombëtar të boksit “Pavarësia”

Federata e boksit e Kosovës do të organizojë turneun tradicional ndërkombëtar, të 14-tin radhë “PAVARËSIA” me 13 Shkurt 2022, në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Pjesëmarrës në këtë turne pritet të jenë boksierët nga Shqipëria, Maqedonia dhe Kosova.

Kjo është agjenda e turneu:

Peshimi i boksierëve : nga 08:00 – 09:00

Duelet fillojnë nga ora 12:00

Gjyqtarë:

1.Agim Shala

2.Agim Tahiraj

3.Safet Sylaj

4.Fadil Bekteshi

5.Visar Ibrahimi

6.Marigona Beadini

Delegat:Sylejman Voca

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Simon Cowell dërgohet me urgjencë në spital pasi pëson aksident

Story i radhës

194 lekë për litër, nafta në Shqipëri sa në Zvicër

Të fundit nga