Simon Cowell dërgohet me urgjencë në spital pasi pëson aksident

Simon Cowell është ‘me fat që është gjallë’ pasi pësoi një aksident me biçikletën e tij elektronike në përplasjen e tij të dytë në 18 muaj.

Manjati 62-vjeçar i muzikës u dërgua me urgjencë në spital pranë shtëpisë së tij në perëndim të Londrës me dyshimet për tronditje, prerje në fytyrë dhe një krah të thyer pasi u përplas në rrugë me shpejtësi 20 mph, ndërsa nuk mbante helmetë.

Manjati i muzikës më parë mbeti me shpinë të thyer pas një përplasjeje të tmerrshme me biçikletë elektronike në Malibu në gusht të vitit 2020.

Cowell u ndoq nga kalimtarët përpara se të mbërrinin mjekët, ndërsa tre shikues ndaluan gjithashtu trafikun që po afrohej.

Një burim i tha The Sun : ‘Simon është me fat që është gjallë. Ai po pedalonte së bashku, me motorin elektrik të ndezur, kur rrotat i dolën papritur nga poshtë, pasi goditën një copë të lagur.

“Ai rrëshqiti dhe shkoi duke fluturuar mbi timon në mes të rrugës”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

BE mund t’i klasifikojë investimet në energji bërthamore si të qëndrueshme

Story i radhës

Më 13 shkurt zhvillohet turneu tradicional ndërkombëtar të boksit “Pavarësia”

Të fundit nga