Mckennie pranë largimit nga Juventusi

Mckennie pranë largimit nga Juventusi, vjen oferta 30 milionë euro nga Premier League!

Weston Mckennie është shumë pranë lamtumirës me Juventusin në këtë merkato janari.

Mesfushori amerikan, mund largohet nga Italia për të vazhduar karrierën në Premier League.

Leeds, Arsenal dhe Aston Villa janë në garë për shërbimet e mesfushorit të Juventusit

Sipas “Calciomercato”, orëve të fundit janë rritur kontaktet me e 24-vjeçarit me Leeds duke ju afruar shumë një akordi.

Shuma që dëshiron “zonja e vjetër”, për ta lënë të lirë Mckennie është midis 30 deri në 35 milionë euro.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Punonte gazetare terreni, kush është mbretëresha e njohur që dikur ishte e martuar me pedagogun e letërsisë

Story i radhës

“Zgjedhjet vendore nën vëmendjen e Mbretërisë së Bashkuar” Kreu i KQZ takon ambasadorin britanik: Ja për çfarë diskutuam

Të fundit nga