Marotta: Brozoviq dhe Perishiq duan të qëndrojnë me Interin

Përpara se të fillonte sfida ndaj Liverpoolit, Beppe Marotta është pyetur për të ardhmen e dy kroatëve.

“Ne drejtuesit do të firmosim së shpejti kontratën e re me klubin, jemi të lumtur që jemi pjesë e familjes zikaltër.

Brozoviq dhe Perishiq?

Jemi në fazën e negociatave, por dëshira nga ana e tyre është e gjallë, ata duan të vazhdojnë aventurën me Interin”, kështu është shprehur CEO i Interit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Tmerr në Shkup! Babai përdhunon vajzën!

Story i radhës

Einxhel i flet Donaldit për të atin: S’dua ta shikoj më në gjendje të rënduar!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish