Tmerr në Shkup! Babai përdhunon vajzën!

Një burrë ka dhunuar vajzën e tij të mitur,

Dhe rastin e ka denoncuar nëna e vajzës, deklaron MPB-ja.

“Me datë 15.02.2022 në ora 13.15 në SPB Shkup, një grua 49 vjeçare nga Shkupi ka raportuar se nga vajza e saj e mitur ka marrë vesh se babai i saj L.G. (ish-burri i gruas 49-vjeçare) ka kryer marrëdhënie seksuale me të.

“Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shaip Kamberi synon të bëhet deputet edhe për një mandat tjetër në Parlamentin e Serbisë

Story i radhës

Marotta: Brozoviq dhe Perishiq duan të qëndrojnë me Interin

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish