Marina ekspozon gjoksin bombastik dhe këmbët seksi

Marina Vjollca është shfaqur sonte me një veshje paksa më ndryshe, por që duket se është shndërruar në një bukuroshe të kolme

Bukuroshja e ekranit është bërë nënë në nëntorin e vitit të kaluar ku bashkë me burrin e saj, Getoar Selimi e quajtën vajzën e tyre Marget.

Sonte ajo është shfaqur me një fustan ngjyrë të kaltër të çelur por që e paraqet Marinën paksa më ndryshe dhe më në peshë.

Image

Marina Vjollca

Në fakt, ajo në këtë pamje ngjason pak a shumë si një bukuroshe e kolme.

Image

Marina Vjollca

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

PSG dëshiron ta shesë Neymarin në verë

Story i radhës

A do t`i tejkalojë Rusia vijat e kuqe duke përdorur armë kimike në Ukrainë?

Të fundit nga