Llapi kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Llapi ka shënuar fitore të rëndësishme ndaj Ferizajt, duke u kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Golin e parë e ka shënuar Alban Shillova në minutën e 31-të, ndërsa në minutën e 40 –të, Kastriot Selmani dyfishoi epërsinë për llapianët.

Në pjesën e dytë pavarësisht shumë rasteve u mbyll me këtë rezultat, 2-0 për Llapin.

Ndërsa shorti për rrethin e çerekfinales së Kupës së Kosovës do të mbahet të enjten.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Greqia dhe Holanda me Kovid protokolle të reja

Story i radhës

Einxhel del nga shtëpia para finales, ish konkurrenti zbulon më shumë për spektaklin

Të fundit nga