Kthehet Benzema

Karim Benzema ka lënë prapa shqetësimet.

Ai nuk ia doli të rikuperpohet për sfidën me Athletic Bilbaon, që i kushtoi me eliminim Real Madridit.

Sido që të jetë, nga e diela ai do të jetë në dispozicion të Carlo Ancelottit, për të luftuar për titujt e mbetur, La Ligën dhe Champions Leaguen.

Benzema është stërvitur normalisht me pjesën tjetër të skuadrës të premten dhe është i gatshëm për lojë atëherë kur i duhet më së shumti Ancelotit, që po vuan në fazën ofensive.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

207 pacientë po trajtohen për COVID-19 në spitalet e vendit

Story i radhës

“LIVE: Rusia pushton Ukrainën”, media amerikane trondit botën me lajmin

Të fundit nga