Kondovë, përplasen dy furgonë me udhëtarë

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në Kondovë të Komunës së Sarajit ndërmjet dy furgonave të cilët bartnin udhëtarë.

Sipas burimeve jozyrtare në aksident janë lënduar 8 nxënës me lëndimë të lehta trupore dhe janë dërguar për kontrolle në qendrën spitalore.

Në vendngjarje pritet që të arrijë edhe policia.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

A është e drejtë deputeti 280 euro në muaj për karburant e pensioni i një akademiku 300 euro?!

Story i radhës

Cili profesion ju shkon më shumë, sipas shenjës suaj

Të fundit nga